Lt En
Pradžia
en

Skaidrumą Vilniaus ir Kauno projektams užtikrins Vyriausybės sudaryta komisija

Skaidrumą Vilniaus ir Kauno projektams užtikrins Vyriausybės sudaryta komisija

Vyriausybė sausio 28 d. sudarė specialią komisiją, kuri nagrinės Vilniaus ir Kauno miestų centralizuoto šilumos tiekimo ūkio modernizavimo projektų įgyvendinimo klausimus, susijusius su projektų plėtra, teritorijų planavimu, poveikiu aplinkai, visuomenės sveikata, o taip pat projekto finansavimo klausimus, susijusius su ES struktūrinių fondų paramos panaudojimu. Šis žingsnis leis užtikrinti įgyvendinamų projektų skaidrumą ir tinkamiausių sprendimų priėmimą.

Komisijai vadovaus premjeras Algirdas Butkevičius, o jo pavaduotoju bus energetikos ministras Rokas Masiulis, taip pat komisijoje dirbs Vyriausybės kancleris, finansų, aplinkos, žemės ūkio, sveikatos apsaugos ministrai, premjero patarėjai, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos vadovas, Vilniaus ir Kauno savivaldybių administracijų vadovai, Aplinkos apsaugos agentūros ir „Lietuvos energijos“ vadovai.

Šiuo metu paskirtas naujų kogeneracinių elektrinių, naudosiančių vietinius ir atsinaujinančius energijos išteklius, vystytojas – „Lietuvos energija“ – vykdo privačių partnerių atranką.

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
EU